Hivatalos Program

Start Befejezés Időterv Idő/kör
11:30
11:38
Európa-kupa szabadedzés A csoport + rajtgyakorlat
6 perc
11:40
11:48
Európa-kupa szabadedzés B csoport + rajtgyakorlat
6 perc
11:50
11:58
Prestige kategória szabadedzés B csoport + rajtgyakorlat
6 perc
12:00
12:08
Junior kategória szabadedzés A csoport + rajtgyakorlat
6 perc
12:10
12:18
Junior kategória szabadedzés B csoport + rajtgyakorlat
6 perc
12:20
13:10
SZÜNET/PÁLYA KARBANTARTÁS
50 perc
13:15
13:25
Prestige kategória időmérő edzés A csoport + rajtgyakorlat
8 perc
13:30
13:38
Prestige kategória időmérő B csoport
8 perc
13:40
13:48
Európa-kupa időmérő A csoport
6 perc
13:50
13:58
Európa-kupa időmérő B csoport
6 perc
14:00
14:08
Junior kategória időmérő A csoport
8 perc
14:10
14:18
Junior kategória időmérő B csoport
8 perc
14:20
14:28
Prestige kategória kvalifikációs futam B csoport
5 perc+1 kör
14:30
14:45
Gyerek szabadedzés
2x6 perc
14:45
14:55
Prestige kategória 'Last Chance' futam B csoport
5 perc+1 kör
14:55
15:05
Döntőbe nem jutott Junior versenyzők futama
6 perc+1 kör
15:10
15:20
Prestige kategória időmérő
10 perc
15:22
15:30
Junior kategória időmérő
8 perc
16:00
Kapunyitás
16:00
16:20
Gyerek időmérő futam
2x5 perc
16:30
17:00
Autógramosztás (Paddock)
60 perc
17:15
17:27
Gyerek futam (2 kategória)
2x5 perc
17:30
1. döntő futam - Európa-kupa
5 perc+1 kör
START
BEFEJEZÉS
FŐ ESEMÉNY**
IDŐ/KÖR
18:00
18:05
NYITÓÜNNEPSÉG
5 perc
18:06
Versenyzők bemutatása
10 perc
18:20
Superpole - Prestige kategória legjobb 7 versenyző
18:36
1. döntő futam - Junior kategória
6 perc+1 kör
18:41:30
1. döntő futam - Prestige kategória
6 perc+1 kör
18:54:30
Gyerek futam (2 kategória)
2x5 perc
19:07:30
2. döntő futam - Európa-kupa (fordított rajtsorrend)
5 perc+1 kör
19:16:30
Európa-kupa díjátadó + Gyerek kategória díjátadó
19:20
SZÜNET/PÁLYA KARBANTARTÁS
15 perc
19:40
Második rész
19:45:30
2. döntő futam - Junior kategória (fordított rajtsorrend)
6 perc+1 kör
20:00:30
2. döntő futam - Prestige kategória (fordított rajtsorrend)
6 perc+1 kör
20:15:30
Pomponlányok
1:30 perc
20:18
3. döntő futam - Junior kategória
6 perc+1 kör
20:28
Junior kategória díjátadó + interjúk
6:30 perc
20:34:30
Pomponlányok
1:30 perc
20:36
3. döntő futam - Prestige kategória
6 perc+1 kör
20:51
Prestige kategória díjátadó + interjúk
10 perc
21:00
Sajtótájékoztató

**A végleges programot időben közzétesszük.

A változás jogát fenntartjuk.